Składniki na wzmocnienie włosów i paznokci

Składniki na wzmocnienie włosów i paznokci

Martwi Cię kondycja Twojej skóry, włosów i paznokci? Nie jesteś zadowolona z ich wyglądu i szukasz środka na jego poprawę? Kup Skin NailsHair znanej marki SOLGAR, preparat znacząco poprawi stan Twojej skóry, a włosy i paznokcie będą o wiele mocniejsze.

Słabe włosy – Jak zwalczyć ten problem?

Kiedyś szczyciłaś się piękną, gęstą czupryną, jednak w tej chwili włosy wypadają Ci garściami. Podejrzewasz, że przyczyną może być stres, w którym żyjesz, jednak sprawy nie polepszają również zabiegi fryzjerskie, którym się poddajesz. Chciałabyś, żeby włosy znów były lśniące i mocne, nie łamały się i nie wypadały.

Ten sam problem masz z paznokciami – łatwo się łamią, rozdwajają, wychodzą na nich dziwne, brzydkie plamy i zgrubienia. Denerwuje Cię ich nieładny wygląd, jawisz się przez nie jako osoba niezadbana, a przecież tak nie jest. Kondycja Twojej skóry nie jest lepsza, ciągle masz jakieś wypryski, zaczerwienienia, często budzisz się rano i lustrze widzisz bladą, ziemistą cerę.

Zamiast kupować wiele specyfików spróbuj zadziałać kompleksowo za pomocą SOLGAR – Skin NailsHair. Jedno opakowanie preparatu całościowo wpłynie na poprawę formy Twojej skóry, paznokci i włosów. Produkt bogaty jest w wartościowe składniki, które pomogą utrzymać ich dobry, zdrowy wygląd. Wiele osób zwraca uwagę na wygląd, a przecież nie chcesz zostać źle oceniona. Potrzebujesz pomocy.

Co brać na mocne paznokcie?

Skin NailsHair to preparat zawierający dużą dawkę metylosulfonylometanu (MSM), który jest podstawą budowy keratyny i kolagenu. Pierwszy ze składników – keratyna to białko włókienkowe, które jest budulcem naskórka, włosów i paznokci. Sprawia, że włosy są elastyczne i sprężyste, jej niedobór doprowadza do rozdwajania się końcówek. Obecność keratyny w paznokciach odpowiada za ich twardość i odporność na uszkodzenia.

Kolagen buduje tkankę łączną w organizmie, ujędrnia i napina skórę, nadaje objętości włosom. Oprócz tego w specyfiku zawarto dawkę witaminy C, która również pomaga w jego produkcji. Kwas l-askorbionwy wpływa też na lepszą kondycję skóry, kości, zębów i dziąseł. Jak widzisz, produkt firmy SOLGAR ma w sobie aż dwa składniki, które wspomagają działanie kolagenu i keratyny, najważniejszych budulców, które decydują o kondycji Twoich włosów, skóry i paznokci.

Jak dbać o skórę?

Tabletki Skin NailsHair mają również dodatek krzemu, który zapobiega wypadaniu włosów, łamaniu się paznokci, wspiera walkę z trądzikiem, wspomaga łagodzenie stanów zapalnych cery. Bierze udział w syntezie elastyny, kwasu hialuronowego i kolagenu, które odpowiadają za prawidłową budowę skóry. Składnik wspomaga oczyszczanie organizmu z toksyn, co wpłynie na jego lepszą kondycję.

Jeśli chcesz odpowiednio zadbać o swoją skórę, włosy i paznokcie wybierz specyfik bogaty w wartościowe minerały i witaminy. Skin NailsHair zawiera w sobie oprócz wymienionych już wcześniej składników, l-prolinę, l-lizynę, cynk i miedź, które pomogą Ci utrzymać zdrowe włosy i paznokcie. Zasługujesz na wszystko, co najlepsze, a produkt marki SOLGAR zapewni Twojemu ciału wartościowe wsparcie, dzięki któremu będziesz mogła pochwalić się gęstymi włosami, mocnymi paznokciami i zdrową skórą. Kup już teraz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.